У Покровську пропагандують здоровий спосіб життя

04.04.2024 10:40

02 квітня 2024 року в службовому приміщенні комунального некомерційного підприємства   «Медичний центр з профілактики та лікування залежності м. Краматорськ» у м. Покровськ  для підоблікових відділу пробації №16 м. Покровськ, що на Донеччині було проведено тренінгове заняття  на тему «Ні шкідливим звичкам».  В ході спілкування підобліковим пробації було нагадано про шкоду для здоров’я людини вживання наркотичних та алкогольних речовин, про токсичний вплив  на печінку та діяльність нервової системи.

Метою заняття  є  формування у підоблікових  інтересу до здорового способу життя та відродити престиж моральних цінностей, які допоможуть їм у подальшому реалізувати себе як повноцінну здорову особистість.  Також нагадано про необхідність ведення законослухняного способу життя.

Подібні заходи можуть значно покращити безпеку громад, захистити молодь від впливу наркотиків і сприяти формуванню здорового суспільства.