• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Допомога за зруйноване житло та на лікування: комісія розглянула заяви покровчан

eye

165

03.04.2024 16:31

RSS

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та за участі Маргарити Ідрісової та Олексія Стебеля відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів з місцевого бюджету.

Зокрема, членами комісії було розглянуто 25 заяв, які стосувались виділення фінансової допомоги як за зруйноване житло, так і на лікування.

У рамках міської програми, затвердженої начальником Покровської МВА Сергієм Добряком, власники зруйнованого житла мають змогу отримати 80 тисяч гривень з місцевого бюджету. З такими заявами до УСЗН звернулось 3 особи.

По 100 тисяч гривень отримають родини безвісти зниклого військовослужбовця та загиблого внаслідок обстрілу покровчанина. 40 тисяч гривень було виділено на спорудження надгробка загиблого Захисника.

Особливо ретельно члени комісії розглянули пакети документів, які надійшли від мешканців з онкозахворюваннями.  Одинадцятьом заявникам була призначена фінансова допомога від 10 до 25 тисяч гривень. Ще 8 заявниками виділили на відновлення після проведених оперативних втручань.

Загальна сума, виділена з місцевого бюджету, склала 760 тисяч гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію