• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Активна молодь Покровська провела екоакцію «Чиста природа – майбутнє молоді»

eye

73

03.04.2024 10:10

Новини громад

img

За ініціативи представників молодіжної ради, ГО "Ініціативний Покровськ", ГО "Про Молодь" було ініційовано проведення в Покровську екоакції, головною метою якої є прибирання місць відпочинку для мешканців та гостей міста. 

За словами молодіжних лідерів триватиме акція протягом декількох тижнів. Долучитись до екологічної ініціативи може будь-який бажаючий. 

«Ідея акції виникла тоді, коли ми проходили повз парк «Ювілейний» і помітили, як відпочиваючі залишають після себе сміття. Вирішили ініціювати весняне прибирання та допомогти працівникам комунальних служб, оскільки хочемо, щоб місця відпочинку були чистими та затишними», — розповів  голова Покровської молодіжної ради Олександр Нестеренко.

Учасники акції планують долучитись до прибирання парку Ювілейний, району Динас, зелених зон у мікрорайонах міста. З початку тижня представники активної молоді вже очищають центральний парк міста від сміття. Сортують його за категоріями: скло, пластик, папір та жерстяні банки. Потім зібрані відходи будуть відвезені до сортувальних контейнерів і передані на перероблення. Наприкінці квітня члени молодіжної ради планують підбити підсумки акції й розповісти громадськості про результати спільних зусиль. 

Інформація про локації та час проведення наступних толок буде розміщена на сторінках членів молодіжної ради в соціальних мережах Фейсбук та телеграм. 

Приєднуйтеся до збереження природи та покращення навколишнього середовища!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію