• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Озеленення Покровська: працівники КП «БКП» самостійно вирощують туї для міста

eye

51

02.04.2024 16:20

Новини громад

img

Найближчими днями Покровська громада побачить нові зелені насадження, які будуть прикрашати місто та збагачувати його екологічний образ. 

Працівники КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» на дільниці «Зелене господарство» успішно виростили 200 дерев туї східної. Найближчим часом вони прикрасять сквери різних частин міста. Процес озеленення цими рослинами відбувається завдяки власним зусиллям та ініціативі спеціалістів комунального підприємства.

«У нас наразі налічується двісті молодих дерев туї східної. Рослини вже вийшли зі стану спокою і готові до висадки. Якраз зараз період висаджування дерев, чагарників та кущів. Передбачається, що туї незабаром з’являться в  березовому гаю та в зеленій зоні біля братської могили загиблих воїнів Другої світової війни та учасників визвольних змагань 1917-1921 років (пам`ятник «Дівчинці»), - зазначив начальник дільниці «Зелене господарство» КП «БКП» Олег Ткаченко.

Туя східна є одним із найбільш популярних видів вічнозелених дерев в Європі. Її цінують за повільний ріст та густу, яйцеподібну крону, а також за ніжний золотисто-жовтий колір, який виділяє її серед інших хвойників.

Вирощування дерев здійснюється власним коштом комунального підприємства з метою створення природних зон відпочинку та озеленення нашого міста. Тож, фахівці КП «БКП» закликають мешканців та гостей громади берегти зелені насадження та дбайливо ставитися до висаджених рослин.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію