• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія розглянула питання щодо захисту прав дітей

eye

42

02.04.2024 15:39

Новини громад

img

У Покровську під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, члени якої розглянули питання, що потребують колегіального вирішення. 

У Покровській громаді питання захисту прав дітей постійно перебувають у фокусі уваги через їх особливу вразливість та незахищеність. Для результативного розв'язання проблем виховання, всебічного розвитку та забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист працює комісія з питань захисту прав дитини.

Цього разу на розгляд членів комісії було винесено близько двох десятків питань, більшість з яких стосувались надання малолітнім покровчанам статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Також присутні розглянули питання влаштування до дитячого будинку сімейного типу родини Беліцьких на виховання та спільне проживання дитини, позбавленої батьківського піклування. Також серед питань - встановлення місця проживання малолітньої дитини. 

Кожний окремий випадок був ретельно обговорений та проаналізований, з урахуванням важливих аспектів дитячого добробуту та безпеки. Враховуючи всі обставини кожному  окремому питанню, комісія прийняла виважені важливі рішення відповідно до чинного законодавства.

«Одним із ключових завдань, яке має сприяти захисту прав дитини в умовах збройної агресії рф є систематичні дії зі збирання, фіксації та запобігання всіх випадків порушень прав дитини. Структурні підрозділи Покровської МВА вживають необхідних заходів задля дотримання забезпечення прав та інтересів неповнолітніх мешканців громади», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію