• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Газове обслуговування мешканців багатоповерхівок: у Родинському відбулась зустріч представників Донецькоблгазу та ОСББ

eye

37

02.04.2024 14:28

Новини громад

img

Головна тема обговорення стосувалася проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирних будинках міста.

Під час зустрічі увагу присутніх було акцентовано на нові законодавчі акти, які набули чинності у 2024 році й регулюють питання безпечної експлуатації газового обладнання в житлових будівлях. Окремо фахівці АТ «Донецькоблгаз» обговорили з мешканцями стан газових систем, які потребують термінового обслуговування та ремонту.

«Наша мета – забезпечити безпеку та комфорт для мешканців Родинського. Технічне обслуговування газових мереж є ключовим елементом в забезпеченні правильної та безпечної роботи системи. Спілкування з представниками ОСББ дозволяє вчасно розв'язувати проблеми та дотримуватися всіх вимог законодавства», – зазначив начальник Красноармійського УГГ АТ «Донецькоблгаз» Володимир Шаповал.

Додаткову інформацію щодо планів проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж можна буде отримати на офіційному вебсайті АТ «Донецькоблгаз».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію