• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Співпраця у сфері безпеки та допомоги ВПО: Покровська МВА підписала меморандуми про співпрацю з громадами Донеччини

eye

167

02.04.2024 12:35

Новини громад

img

З метою покращення добробуту мешканців Донеччини в умовах воєнного стану, сьогодні начальники чотирьох територіальних громад зібралися за одним столом задля підписання важливого документу для всіх сторін - меморандуму про співпрацю та партнерство між Покровською міською військовою адміністрацією та територіальними громадами Покровського району, а саме: Авдіївською, Мар`їнською та Очеретинською.

Меморандум визначає напрями співпраці між військовими адміністраціями, а також зобов’язання сторін з питань, пов’язаних з покращенням життя місцевим жителів, які через збройну агресію рф були вимушені евакуюватись до більш безпечних регіонів. Тож, документом керівники громад скріпили взаємодію у наданні допомоги ВПО, реалізації освітніх та інформаційних проєктів, проведення спільних безпекових заходів.

За словами начальника Авдіївської МВА Віталія Барабаша, сьогодні максимальні зусилля потрібно направляти на підтримку та допомогу внутрішньо переміщених осіб, які роз’їхались по всій території України, зокрема знайшли підтримку у гуманітарних хабах «Єднання», що у м. Кропивницький, Чернівці та Хуст.

Чимало мешканців з Авдіївської, Очеретинської та Мар`їнської громад  проживають в Покровську. Тож, крім розв'язання гуманітарних питань є гостра потреба в забезпеченні незахищених верств населення. Як зазначив начальник Мар`їнської МВА Юрій Григулець, одним з напрямків співпраці є організація допомоги пільговикам з інших громад попередньо у Покровську з подальшим їх супроводом після евакуації з Донеччини.

«Ця тенденція до об’єднання вже не перша. Раніше були підписані меморандуми про співпрацю з Торецькою, Бахмутською та Вугледарською громадами. Окрім гуманітарної та соціальної складової, сьогодні від Офісу Президента та Донецької ОДА перед Покровським районом стоїть завдання щодо будівництва фортифікаційних споруд, захисту наших рубежів. Тому за підтримки голови ДонОДА Вадима Філашкіна та спільно з керівниками військових адміністрацій району будемо виконувати завдання щодо захисту та безпеки наших громад. Разом до перемоги!», - зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію