• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мобільне відділення Ощадбанку здійснило прийом населення у  Піщанському СО

eye

74

02.04.2024 09:26

Новини громад

img

В рамках оновленої ініціативи, яка спрямована на надання банківських послуг у віддалених та прифронтових громадах, АТ «Ощадбанк» запустило роботу обладнаного пересувного відділення банку. Це рішення базується на використанні броньованого автомобіля, що забезпечує безпечність та доступність для мешканців найвіддаленіших населених пунктів.

Так, сьогодні фахівці мобільного відділення Ощадбанку відвідали Піщанський старостинський округ, де зареєстрували прийом 9 осіб. 

Мобільне відділення має повну функціональність стаціонарних відділень банку і забезпечене засобами зв'язку для роботи у будь-яких умовах. Тут мешканці регіону можуть отримати соціальні виплати, випустити картку, здійснити банківські операції та сплатити комунальні послуги.

Щоб скористатись послугами такого відділення, необхідно звернутись до керівника населеного пункту та залишити заявку. На їх основі будуть розроблені маршрути й кожен отримає необхідну послугу.

«Мобільне відділення відкриває нові можливості для мешканців, дозволяючи їм зручно та ефективно користуватися банківськими послугами без необхідності подорожувати до міста. Це дуже зручно, особливо для людей похилого віку та маломобільних осіб», — зазначила начальниця відділу управління Піщанського старостинського округу Олена Бражко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію