РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПОКРОВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗА СІЧЕНЬ-КВІТЕНЬ 2018 РОКУ

22.10.2018 21:11

Центр зайнятості

2 травня 2018 року директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов провів брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-квітня 2018 року».

«Протягом січня-квітня 2018 року на обліку перебувало 686 безробітних, працевлаштовано 309 осіб , серед яких: 12 інвалідів, 10 внутрішньо переміщених осіб та два учасники АТО», - розпочав Микола Іванович.

В ході брифінгу директор Покровського міського центру зайнятості розповів про стан ринку праці на теперішній час, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за січень-квітень поточного року. В кінці квітня був проведений загально обласний ярмарок вакансій для студентської молові та випускників ЗОШ під гаслом «Побудуй кар’єру з нами». Протягом січня-квітня 2018 року у громадських та інших роботах тимчасового характеру прийняли участь 261 безробітна особа. Працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску 12 осіб.

Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося 106 безробітних, з них 9 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і три безробітних належать до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже широка поінформованість громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.