• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

З 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

eye

65

30.03.2024 10:00

Новини громад

img

Нерест – один з найважливіших періодів розвитку рибних популяцій, від успішності якого залежить якість і майбутня кількість водних біоресурсів у водоймах.

Для створення сприятливих умов проходження нересту з 1 квітня 2024 року на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

З метою забезпечення надійної охорони та збереження водних біоресурсів, попередження та недопущення незаконного вилову риби у період весняно - літнього природного відтворення (нересту) у 2024 році на водних об’єктах області, Управлінням Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Донецькій області Наказом затверджені зміни про перенесення строків заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту:

- у водосховищах - з 01 квітня до 09 червня 2024 року.

Для забезпечення дотримання вимог Правил любительського рибальства та Правил промислового рибальства передбачена заборона на добування (вилов) водних біоресурсів на період нересту у межах нерестовищ, визначених Переліком меж нерестовищ, в тому числі з берега в такі строки у:

- річках та їх кореневих водах - з 01 квітня до 20 травня 2024 року;

- водосховищах - з 01 квітня до 09 червня 2024 року;

-  придаткових системах водних об’єктів - з 01 квітня до 30 червня 2024 року.

На період нересту водних біоресурсів забороняється:
пересування всіх транспортних засобів чи моторних суден на нерестовищах, визначених Переліком меж нерестовищ, за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади.

Дозволяється: добування (вилов) водних біоресурсів на не заборонених ділянках рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), гачковими знаряддями лову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега.

Порушення вимог може призвести до штрафів, кримінальної відповідальності та відшкодування завданих збитків рибному господарству.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію