На пішохідних переходах Покровська встановлюють нові знаки

29.03.2024 15:21

Працівники КП «Покровськавто» встановили нові дорожні знаки, які мають обрамлення, покрите жовтою фарбою.

Роблять це на ділянках, де водії перевищують швидкість.

«Звертаються багато мешканців щодо переходів, які не освітлюються. Десь об'їзна дорога, а десь — водії порушують допустиму швидкість. Тому у таких місцях на темних та небезпечних ділянках намагаємося встановлювати знаки нового зразка», – зазначив в.о. начальника транспортного відділу Артем Колосов.

Цього тижня дорожні такі знаки про пішохідний перехід з?явились на мкрн. Лазурний та вул. Володимирській.

Передбачається, що знаки мають привернути увагу водіїв до пішохідних переходів і запобігти виникнення ДТП .

Крім того, комунальники відновлюють пошкоджені  антипаркувальні стовпчики.

«КП «Покровськавто» постійно працює над усуненням виявлених у громаді проблемних точок. Просимо водіїв бути обачними на дорогах, пам?ятаючи про відповідальність за порушення правил дорожнього руху та благоустрою», - зазначили в КП «Покровськавто».