ПОБУДУЙ КАР’ЄРУ З НАМИ

22.10.2018 21:11

Центр зайнятості

27 квітня 2018 року у приміщенні позашкільного навчального закладу Центр творчості та дозвілля ВО Покровської міськради фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області на чолі з директором Миколою Толмачовим провели загально обласний ярмарок вакансій «Побудуй кар’єру з нами».

«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною  заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни», - розпочав захід  директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Учасниками заходу стали 112 випускників, в тому числі учні ЗОШ, випускники Покровського педагогічного коледжу, Покровського професійного ліцею, ІІ ДонНТУ, ДонНТУ м. Покровськ. Серед запрошених  восьми роботодавців, презентували свої підприємства присутнім та розповіли про наявні вакансії такі як: ПАО ШУ «Покровське», «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська»», ПАТ «Укрпошта», АПК ІНВЕСТ. Костянтин Ігнатенко представник ГО «Український донецький куркуль» презентував однойменний грантовий проект. Для студентської молоді акту

Також, присутнім були продемонстровані відеоматеріали про створення відеорезюме, проведений майстер-клас із складання резюме та мультимедіа резюме, а також 12 особам надано профконсультаційні послуги, в тому числі шістьом школярам була надана професійна консультація із застосуванням психодіагностичного обстеження.

По завершенню заходу усі бажаючі змогли особисто поспілкуватись із представниками підприємства. Корисною виявилась інформація щодо функціонування платформи «BUSINESS ZALIK», яка функціонує на базі Індустріального інституту ДонНТУ.