Оздоровлення дітей та взаємодія з міжнародними організаціями

29.03.2024 12:30

28 березня у форматі відеоконференції відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній військовій адміністрації. У засіданні взяла участь заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Говорили про оздоровлення дітей пільгових категорій Покровського району у 2023-2024 роках у період дії воєнного стану. У зв'язку зі складною ситуацією на фронті та загостренням конфлікту, це питання набуває особливого значення для забезпечення здоров'я та добробуту найбільш вразливих верств населення.

Також на засіданні обговорили інтегровані послуги, які надає Міжнародний комітет порятунку (IRC) у Покровському районі. Вони охоплюють різноманітну підтримку та допомогу для тих, хто опинився у складній життєвій ситуації через збройний конфлікт.

На завершальному етапі зустрічі присутні приділили увагу обговоренню пропозицій, рекомендацій, проблемних питань та напрямків співпраці. Це важливий аспект роботи координаційного центру, оскільки спільне обговорення та пошук рішень дозволяють ефективніше вирішувати нагальні питання та вдосконалювати систему підтримки регіону.