Покращення інфраструктури після зими: у Покровську триває підсипка доріг доменним шлаком

29.03.2024 12:04

З першого дня весни у Покровській громаді розпочалися активні заходи з поліпшення дорожнього покриття у місті, спрямовані на покращення можливості пересування.

На сьогодні у місті Покровськ продовжуються роботи з відсипання вулиць доменним шлаком. Так, протягом березня вже успішно відсипано понад 60 вулиць, на що використано близько 1000 тонн матеріалу.

Процес виконується за допомогою спецтехніки, яка перед початком відсипання проводить планування доріг.

«Насамперед відсипаються ділянки, заявки на які подали до Контакт-центру мешканці міста. Загалом за напрямком отримано близько 100 повідомлень від населення. Сьогодні роботи йдуть на вул. Раскової»- розповів головний інженер КП"БКП" Юрій Кій.

Крім цього, подальші роботи передбачають підсипку доріг у старостинських округах громади, на які також надійшли заявки від мешканців.

Усі ці роботи виконуються власними силами громади без залучення сторонніх організацій Зараз в них зайняті близько 10 співробітників КП «Багатогалузеве комунальне підприємство».