• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Координація зусиль у попередженні злочинності та встановлення місцезнаходження осіб, які перебувають у розшуку

eye

58

28.03.2024 14:28

Новини громад

img

27 березня 2024 року відбулася нарада представників відділу пробації № 16 міста Покровськ, що на Донеччині із керівництвом відділу карної поліції Покровського районного управління поліції  ГУНП в Донецькій області.

Під час заходу присутні обговорили стратегії покращення співпраці з метою ефективного встановлення місцезнаходження осіб, які перебувають у розшуку, підкресливши важливість обміну оперативною інформацією на постійній основі. Лише шляхом спільних зусиль та координації можна досягти успішних результатів у боротьбі зі злочинністю та забезпечити ефективний контроль за підобліковими пробації.

Наприкінці наради визначили ключові напрямки подальшої співпраці з метою впровадження конкретних заходів для вирішення проблеми встановлення місцезнаходження засуджених осіб та попередження рецидивної злочинності. Ці ініціативи слугуватимуть основою для подальших заходів у сфері правопорядку та безпеки громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію