До медичних закладів Покровської громади надходить гуманітарна допомога від громадськості

26.03.2024 15:09

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади.

Так, днями зусиллями представника Ради Віктора Поліщука гуманітарний вантаж було доставлено до КНП "Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування". Зокрема, до хірургічного відділення передано операційні костюми, медичні рукавички, хірургічні маски, перев’язувальний матеріал, засоби гігієни, апарати ШВЛ, кисневі концентратори, ультразвукові сканери, кушетки для пацієнтів та інфузійні стійки.

Цей вантаж від благодійної організації "Heidenheim-fuer-Ukraine.de e.V." до Покровської громади у співдії з Віктором Поліщуком передали волонтери зі Львівської області.

«Продовжуємо допомагати медичним закладам Покровської громади, адже у такий нелегкий час не усі лікарні мають змогу забезпечити себе усім необхідним, а тому долучаємося до цього процесу», — зауважив Віктор Поліщук.

Велика дяка активним громадським діячам, які віддають свій особистий час та сили на підтримку Покровської громади.