ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК: «ОБИРАЙ МАЙБУТНЄ»

22.10.2018 21:08

Центр зайнятості

3 травня 2018 року в м. Покровську в Центральній дитячій бібліотеці ім.Олени Теліги за участі спеціалістів Покровського міського центру зайнятості відбувся профорієнтаційний урок для 25 школярів ЗОШ №3.

«Професійне самовизначення процес не швидкий і не легкий, тому до нього треба підійти з особливою відповідальністю», - розпочала захід спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Крістіна Насєкіна.

Фахівець служби зайнятості ознайомила присутніх із послугами служби зайнятості, з ринком праці регіону. Також, розповіла про «Барометр професій» та професії, що затребувані у нашому місті.

Під час уроку діти ознайомилися з формулою вибору професій «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», а також з сучасним профдіагностичним тестуванням, яке можна пройти у центрі зайнятості. Метою такого роду тестувань є визначення особистих вмінь і навичок, можливість оцінити свої здібності та свідомо підійти до вибору майбутньої професії.

По завершенню всі школярі були запрошені відвідати Покровський міський центр зайнятості на День відкритих дверей.