• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Шляхами Кобзаревої долі"

eye

22

12.03.2024 14:48

Новини громад

img

Творчість Т.Г. Шевченка - багатогранна, як і його талант. Ми вклоняємося перед Великим Кобзарем, який своїм життям, своєю наскрізною вдачею, своїм безсмертним словом є прикладом невтомного борця за волю, правду, мир та єднання. З нагоди відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка підоблікові молодіжного віку відділу пробації №16 м. Покровськ відвідали літературну експозицію "Шляхами Кобзаревої долі", де представлено різноманітну літературу, присвячену Тарасу Григоровичу Шевченку, розміщену в центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка.

Тарас Шевченко не просто поет, художник і мислитель, він – голос української душі, який лунає крізь століття. Його твори, наповнені глибоким патріотизмом, любов'ю до рідної землі й вірою в її вільне майбутнє, надихають мільйони людей боротися за свої права, культуру та ідентичність. У XXI столітті, коли Україна знову стикається з викликами, що загрожують її суверенітету й незалежності, слова Шевченка звучать особливо актуально. Вони нагадують нам про важливість збереження національної гідності, про необхідність боротьби за свої права і свободу. Шевченкове слово продовжує жити і в серцях кожного українця.

Відвідування даного заходу спрямоване на підтримку та підвищення інтересу до культурної спадщини, виховують почуття патріотизму та національної гідності, збагачує знанням підоблікових відділу про українську культуру.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

23

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію