ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

22.10.2018 21:05

Центр зайнятості

З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення 30 травня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулась п’ятнадцята зустріч Центру розвитку підприємницької діяльності.

Учасниками сьогоднішнього заходу стали: представники Донецької обласної державної адміністрації, представники Донецької обласної служби зайнятості на чолі із директором Валентиною Рибалко, члени комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, представники Покровської міської ради та Покровської райдержадміністрації представники громадських організацій «Український донецький куркуль» та «Заможна людина», а також соціальні партнери та представники державних установ та організацій міста. Задля обміну досвідом також приймали участь представники Мирноградського, Добропільського, Селидівського, Новогродівського та Донецького міських центрів зайнятості.