• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Релокацію Покровського реабілітаційного центру «Милосердя» до Закарпаття погоджено

eye

66

21.03.2024 19:30

Громада 1

img

Сьогодні, 21 березня, відбулося засідання координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

Засідання проходило під головуванням Віцепрем'єр-міністерки – Міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук. Участь у заході взяв заступник голови Донецької ОДА Олександр Шевченко, а також керівники Покровської МВА.

Поміж інших важливих питань, які розглядались на засіданні, на порядку денному було і обговорення питання про стан заходів щодо релокації Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» до Закарпаття (село Нересниця). Адже сьогодні, під час сесії, місцеві депутати погодили надання відповідного приміщення для розміщення Центру з Донеччини.

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк зазначив, що в контексті складної безпекової ситуації в регіоні евакуація є необхідним заходом для збереження життя мешканців, особливо дітей та вразливих категорій.

Під час засідання було обговорено питання перевезення вихованців разом з батьками та у супроводі співробітників Центра, розміщення у місці призначення та надання грошової допомоги під час здійснення евакуації. Покровська МВА має надати транспорт для евакуації обладнання. Окрім цього, за сприяння Донецької обласної адміністрації укладено угоду з Укрзалізницею на надання додаткового вагона до м.Мукачево. Не залишилась осторонь і Мукачівська міська рада. Міський голова А. Балога взяв на себе забезпечення транспортом наших земляків для переїзду із залізничного вокзалу по прибуттю до місця призначення. 

Дякуємо всім, хто був залучений до вирішення цього питання! 

Евакуація рятує життя!

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання ініціативної групи щодо формування персонального складу координаційної ради

eye

84

Громада 1

22 квітня 2024 15:25

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

101

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію