• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Нарада з керівниками УСЗН: евакуація незахищених верств населення

eye

73

21.03.2024 14:30

Громада 1

img

За останні місяці місто Покровськ стало свідком постійних обстрілів, що створюють загрозу безпеці мешканців. У зв'язку з цим міська влада активно закликає населення  евакуюватися до більш віддалених від фронту територій. Велика увага приділяється організації вивезення вразливих груп населення, які можуть зазнати особливих труднощів у разі надзвичайних обставин. 

Так,  під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулася нарада, присвячена питанням евакуації незахищених верств населення в умовах погіршення безпекової ситуації в регіоні. 

Зокрема, учасники наради обговорили план дій щодо вивезення маломобільних груп, одиноких осіб та людей з інвалідністю до безпечних місць в разі надзвичайних обставин. Разом з керівниками Управління соціального захисту населення було ретельно продумано організацію та координацію цього процесу. 

Згідно з планом, усі необхідні заходи та процедури щодо евакуації незахищених верств населення будуть реалізовані у найкоротші терміни з максимальною увагою до потреб кожного громадянина.

За словами Наталії Іваньо, евакуація незахищених верств населення є одним з пріоритетних завдань Покровської МВА для забезпечення захисту громадян.

«Безпека кожного жителя є нашим головним завданням, і ми готові докладати зусиль для того, щоб забезпечити її. Ми маємо створити такі умови, щоб кожна людина, незалежно від статусу чи фізичних можливостей, мала можливість евакуюватись у випадку небезпеки. Ми вже обговорили попередній план дій, але головне — це спільна робота та взаємодія усіх відділів та служб. Тільки разом ми зможемо забезпечити безпеку та добробут усіх мешканців нашої громади», – підкреслила Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання ініціативної групи щодо формування персонального складу координаційної ради

eye

84

Громада 1

22 квітня 2024 15:25

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

101

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію