Благодійники зі Швеції доставили до Покровська допомогу для соціально вразливих груп

19.03.2024 09:56

Благодійний фонд "Support for Ukraine – Manifestations and Aid Collection in Helsingborg" передав Покровській громаді засоби особистої гігієни: дорослі памперси, пелюшки та урологічні прокладки.

Ці засоби дуже важливі для збільшення мобільності ти підвищення відчуття комфорту для певних груп громади. Особливо їх потребують підопічні Управління соціального захисту населення та пацієнти лікарень. Саме між цими установами буде розподілено гуманітарний вантаж.

Покровська міська військова адміністрація дуже вдячна всім хто гуртується та долучається до допомоги вразливим категоріям населення. Разом ми робимо гарну справу і наближаємо Перемогу!