Обережно, вибухонебезпечні предмети: населенню Покровська нагадали правила безпеки

15.03.2024 16:00

Сьогодні інспектори Покровського районного управління ДСНС разом з інспекторами ККСН провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил поводження з вогне- та вибухонебезпечними предметами.

Мешканцям нагадали правила поведінки у випадку виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів та продемонстрували, як ворог може маскувати ВНП під звичайні для нас речі, такі як іграшки, коробки, пакети тощо.

Окрім цього, рятувальники розповіли про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Фахівці служби порятунку повідомили, що через необережне поводження з вогнем можуть виникнути масштабні пожежі, які нанесуть великих матеріальних збитків, а найжахливіше – можуть забрати людське життя.

На завершення профілактичної бесіди кожному учаснику були надані листівки інформаційного характеру.

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагайтесь самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.