• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За підтримки благодійників у Покровську відновлена пошкоджена будівля дитячої бібліотеки  

eye

201

15.03.2024 10:35

Громада 1

img

Після ворожого обстрілу Покровська, який відбувся 28 лютого, у дитячій бібліотеці ім. Олени Пчілки були пошкоджені вікна та двері. На відновлення майна відкрили збір коштів, до якого долучились представники громадськості. 

Сьогодні дитяча бібліотека ім. О. Пчілки обслуговує близько 2000 читачів. Це одне із небагатьох місць, де місцеві мешканці та переселенці можуть проводити своє дозвілля: взяти цікаву книгу, поспілкуватися або відвідати якусь виставку.

Після ворожої атаки, під яку потрапила бібліотека, роботу закладу було тимчасово припинено. На відновлення майна відкрили збір коштів, але він просувався повільно. І тоді працівники закладу звернулися за підтримкою до громадської організації «Центр інновацій та партнерства ГО «U.Mentor», які, своєю чергою, залучили до акції й БФ «Фонд освітніх ініціатив». 

Необхідні кошти зібрали менше ніж за тиждень – вони вже використані за призначенням, і бібліотека знову відчинена для читачів.

«Я сподіваюся, що ці двері будуть відчинені для читачів ще дуже довго. І ці стіни будуть наповнені дитячими позитивними емоціями, сміхом, радістю. Я вірю, що ці вікна та двері дочекаються нашої спільної перемоги», – зазначив голова ГО «U.Mentor» Гліб Ступак.

На знак подяки за плідну співпрацю, стабільні партнерські відносини, своєчасну допомогу та підтримку у розробці та втіленні проєкту соціального спрямування «БІБЛІОхаб», який реалізовувався за підтримки HALLI 2.0 від Мережі захисту національних інтересів «А Н Т С», голові громадської організації «Центр інновацій та партнерства «U.Mentor» Глібу Ступаку вручили Подяку.

«Впевнена, що за будь-які добрі справи обов'язково у відповідь треба казати слова вдячності. Пан Гліб мешкав у місті Покровськ, і попри те, що він зараз є на відстані від нас, він не забуває про місто. Ми впевнені, що співпраця між ГО,  яке очолює Гліб Ступак,  та нашими закладами є не останньою, адже ми отримували допомогу і в інших проєктах саме під час війни», – розповіла начальниця Покровського міського відділу культури Олена Олехнович.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію