БО “Право на Захист” продовжують надавати безоплатну юридичну допомогу для мешканців Покровської ТГ

13.03.2024 10:30

У рамках угоди та підписаного меморандуму між Покровською МВА та БО “Право на Захист”, мешканцям громади регулярно надається можливість отримання безоплатної правової допомоги. Ця співпраця почалася з початком війни. Вона вже принесла користь більш ніж 60 особам, які звернулись за допомогою.

Днями юристи надали вичерпні консультації ще 10 особам, відповідаючи на питання щодо оформлення правових документів, набуття права власності, коректності заповнення свідоцтв та подання документів для отримання допомоги тощо.

Особлива увага приділяється мешканцям, чиї будинки постраждали внаслідок ворожих атак. Для них не лише проводяться консультації, але й забезпечується повний юридичний супровід.

Запис на отримання правової допомоги та консультацій від фахівців БО "Право на захист" проводиться за попередньою реєстрацією в Контакт-центрі за номером: 0-800-300-101.