«І на оновленій землі врага не буде, супостата»: у Покровську вшанували пам’ять Тараса Шевченка

09.03.2024 09:40

9 березня вся Україна вшановує пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – геніального поета, живописця, громадського діяча, класика української літератури.

Відзначити 210 річницю від дня народження Великого Кобзаря у центрі Покровська зібралися керівники Покровської районної та міської військових адміністрацій, представники силових структур, які у хвилині скорботи згадали всіх тих, хто поклав своє життя за Україну.

Шевченко  – не тільки обдарований письменник, прозаїк, мислитель, а ще й національний герой та символ нашої країни. Його видатна постать живе в серці цілої нації, запалюючи незламність духу наших земляків, які століттями ведуть боротьбу за волю, мир та незалежність.

Тарас Шевченко повністю присвятив своє життя Батьківщині. Його справа не закінчилася і по цей день. Як і в минулі віки, так і зараз, українцям доводиться виборювати незалежність, проливати кров за свою землю та віддавати найцінніше за правду і волю.

Борімося й поборемо. Нам бог помагає!