• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Весна іде: відвідувачі терцентру продемонстрували свої таланти

eye

78

06.03.2024 19:00

Громада 1

img

На базі відділення денного перебування Покровського територіального центру було урочисто проголошено свято весни, яке влаштували відвідувачі клубу «Золотий вік».

Разом зі всіма вітали весну представники Покровської МВА, УСЗН та Товариства Червоного Хреста України.

На присутніх чекала цікава та творча програма, що складалась з виступів як людей поважного віку, так і молодшого покоління.

Зокрема, лунали пісні у виконанні відвідувачів Центру та вихованців музичної школи ім. Леонтовича.

 «У такий нелегкий час особливо хочеться дарувати й відчувати позитивні емоції. Так, постійні відвідувачі нашого центру вирішили зігріти душу один одного та містян своїми талантами. Атмосфера була теплою, такою, що втілює надію на щасливе майбутнє для кожного з нас. Дякую всім за активність, хай цей ентузіазм не згасає», - зауважила директорка терцентру Варвара Копилова.

Вітали гостей не лише теплими словами, а й танцювальними номерами.

Найактивніших учасників клубу «Золотий вік» відзначили подяками за особистий внесок у вирішення питань людей похилого віку.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання ініціативної групи щодо формування персонального складу координаційної ради

eye

85

Громада 1

22 квітня 2024 15:25

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

101

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію