Покровськ знову під обстрілом: чергова ракетна атака на місто

06.03.2024 09:39

Сьогодні вночі мирне місто Покровськ стало об'єктом підступного акту агресії з боку рф. Близько 01 години ночі ворог підступно обстріляв населений пункт з ракетного комплексу С-300. У результаті цієї атаки, всі 4 ракети влучили в центр міста.

Загалом, пошкоджено 12 багатоповерхівок, 7 приватних будинків та 2 адміністративні будівлі. На щастя, лише одна людина отримала легкі поранення. Однак, попри це, всім постраждалим надається необхідна допомога.

«Це черговий терористичний акт з боку російської федерації. Всім постраждалим надається допомога у вигляді будматеріалів — як завжди “закриваємо” вікна,  допомагаємо людям. Я нагадую всім мешканцям, у яких пошкодило домівки, звертатися до Контактного центру, щоб ми могли швидко та ефективно реагувати на всі заявки», — заявив начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

Станом на 9.00 фахівці контактного центру вже прийняли 82 заявки щодо ліквідації наслідків обстрілу. На місці надзвичайної події працюють екстрені служби та комунальні підприємства Покровська.