Вразливі категорії населення у Покровській громаді отримали гуманітарні набори від благодійників

05.03.2024 13:30

Майже 700 наборів гуманітарної підтримки (продукти, гігієна) розподілені серед людей з інвалідністю, сімей з дітьми та осіб, які постраждали від воєнних дій, в тому числі внутрішньо переміщених осіб.

Всі отримувачі заздалегідь пройшли реєстрацію для отримання допомоги.

Надання гуманітарної підтримки населенню, яке постраждало від воєнних дій, проходить в рамках проєкту «Посилення спроможності громад у Східних областях України через програми гуманітарної, психологічної та профорієнтаційної підтримки», який реалізує ГО "Відповідальні громадяни" у партнерстві з Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

«Ця допомога вкрай важлива для наших мешканців, які потрапили в складну життєву ситуацію через воєнні події. Ми вдячні за підтримку та співпрацю партнерам з ГО "Відповідальні Громадяни" та Mercy Corps. Це ще один крок до полегшення життя нашої спільноти», — наголосила Марина Ухова, керівниця координаційного комітету самоорганізації населення Покровської ТГ.