Споживачі, — Ваше право на бездимне повітря гарантоване Законом! Захистить себе та близьких!

04.03.2024 15:14

Закон України  «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» від 22 вересня 2005 року №2899–IV забороняє куріння у громадських місцях, визначених у статті 13  http://surl.li/guadb Зокрема, у приміщеннях кафе, барів та ресторанів заборонено курити:

• тютюнові вироби;
  • кальяни;
  • електронні сигарети;
  • сигарети для нагрівання разом з пристроями для нагрівання;
  • трав?яні вироби для куріння.

Якщо ви спостерігаєте порушення антитютюнового законодавства, передайте своє звернення через новий сервіс Центру громадського здоров’я  https://nosmoking.phc.org.ua/