• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ДТЕК Донецькі електромережі протягом лютого відновив світло для майже 190 тисяч родин

eye

503

04.03.2024 14:58

Новини громад

img

В лютому ДТЕК Донецькі електромережі попри постійні обстріли продовжував відновлення електрообладнання, пошкодженого через бойові дії. За місяць електрику вдалося повернути у 190 населених пунктів Донеччини. Електрику знову отримують майже 190 родин прифронтового регіону. Усього ж з початку повномасштабного вторгнення енергетики відновили електропостачання для 7 млн родин*.

На Донеччині тривають важкі бої. Постійні обстріли продовжують руйнувати мережі та обладнання. Попри усі ризики енергетики продовжують відновлення і протягом лютого змогли повернути світло жителям 190 населених пунктів. Це дало можливість відновити електропостачання 189 655 осель.

Аварійні бригади енергокомпанії лагодять пошкоджені ворогом лінії та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в населені пункти, постраждалі від обстрілів. Однак енергетики не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 740 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленням в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Якщо у вас зникла електрика – просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

* з урахуванням, що в деякі населені пункти світло повертали вже десятки разів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Як отримати субсидію, пільги чи пенсію? У хабі «Ми - Донеччина» Покровської МВА знають відповіді

Сьогодні гуманітарний хаб «Ми - Донеччина» Покровської МВА знову став місцем важливої зустрічі. До простору, де щодня вирішуються життєво важливі питання, завітала спеціалістка Пенсійного фонду України, щоб особисто поспілкуватися з мешканцями громади.

eye

45

Новини громад

10 вересня 2025 16:55

Нова партія гуманітарної допомоги: Покровська громада отримала одяг та засоби гігієни

За участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, що надійшла до громади від благодійників.

eye

108

Новини громад

10 вересня 2025 14:58

Розпочато прийом документів на отримання одноразової матеріальної допомоги до Дня захисту дітей

Згідно розпорядження начальника Покровської МВА С. Добряка від 02.09.2025 №558рг. з 10 вересня управління соцзахисту населення Покровської громади приймає документи від сімей пільгових категорій для отримання допомоги До Дня захисту дітей.

eye

74

Новини громад

10 вересня 2025 12:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію