КП "Покровськ Авто" підтримує та ремонтує дорожні об'єкти міста

04.03.2024 11:05

У Покровську триває вдосконалення дорожньої інфраструктури задля безпечного пересування як водіїв, так і пішоходів.

Зокрема, силами працівників КП «Покровськавто» у всіх районах міста встановлюють антипаркувальні конструкції, які фізично не дозволяють заїжджати водіям на тротуар та прибирають проблему з неправомірним паркуванням.

Днями 4 таких обмежувачі було облаштовано в районі пл. Свободи.

Крім того, у всіх районах міста постійно відновлюються світлофорні об’єкти, що були пошкоджені внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Минулого тижня ремонтні роботи тривали на перехресті вул. Центральної та вул. Захисників України.

За словами в.о. начальника відділу транспорту Артема Колосова, пошкодження учасниками дорожнього руху майна і справді не рідкість.

«Якщо ви стали свідком пошкоджень технічних засобів організації дорожнього руху на автодорогах громади, що може загрожувати безперервному та безпечному руху транспорту, просимо вас невідкладно інформувати транспортний відділ Покровської міської ради та правоохоронців для оперативного реагування. КП «Покровськавто» постійно працює над усуненням виявлених у громаді проблемних точок», – зазначив Артем Колосов.