У Покровську триває робота з усунення наслідків обстрілу

03.03.2024 12:20

Сьогодні вранці, 3 березня, Покровськ знову стало об'єктом обстрілу з боку ворожих сил рф.

Наразі активно триває робота над усуненням наслідків обстрілу та надання допомоги постраждалим.

За словами начальника Покровської МВА Сергія Добряка, станом на 12:00 до контакт-центру міста надійшло 175 звернень від постраждалих громадян.

Пошкоджено 15 багатоквартирних будинків, 5 приватних будинків та 2 заклади освіти.

Також постраждав підземний газогін, що призвело до відсутності газу у 1800 абонентів. Очікується, що роботи з його відновлення будуть завершені до кінця завтрашнього дня.

Комунальні служби працюють над усуненням наслідків обстрілу. Місцеві мешканці отримують допомогу у вигляді будматеріалів для відновлення пошкодженого майна. Комісія складає акти щодо обсягів руйнувань та пошкодження майна.

Попри тяжкі обставини, Покровська МВА вживає всіх можливих заходів для забезпечення безпеки та надання допомоги мешканцям міста в цей складний час.