Уряд схвалив методичні рекомендації щодо надання адмінпослуг ветеранам та їхнім родинам

02.03.2024 15:43

Забезпечення належного і якісного сервісу ветеранам війни, членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів є одним із пріоритетних завдань нової державної ветеранської політики.

Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади отримали рекомендації керуватися схваленими методичними рекомендаціями під час організації роботи центрів надання адміністративних послуг щодо надання адміністративних послуг ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Методичні рекомендації щодо надання адміністративних послуг ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”