• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Працівники КП «Покровськводоканал» ліквідували виток у центральній частині міста 

eye

43

01.03.2024 19:00

Новини громад

img

У зв’язку з бойовими діями та постійними обстрілами Покровської громади виникають аварійні ситуації на мережах водопостачання та водовідведення.

28 грудня стався виток на водопровідній мережі Д-100 мм по вул. Європейська. При обстеженні було виявлено виток, який утворився під тротуарною плиткою. 

Проходження багатьох комунікацій на даному об’єкті ускладнило швидке проведення аварійних робіт. Після узгодження земельних робіт з комунальними службами міста, працівники аварійної бригади розпочали виконання ремонтних робіт, а саме демонтажу тротуарної плитки, розкопки траншеї, заглушці старої врізки та встановлення хомута Д-100 мм. 

Після закінчення робіт для запобігання нещасних випадків місце проведення аварійних робіт було огороджене листами USB та сигнальною стрічкою. 

На даний час робітники будівельної бригади КП «Покровськводоканал» виконують роботи з монтажу водопровідного колодязя: підняття горловини цеглою, встановлення кільця, накриття люком ПКФ-4. Після закінчення робіт буде проведено благоустрій території з монтажем тротуарної плитки.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію