• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олексій Стебель: робота з ліквідації наслідків обстрілу в Покровську триває

eye

91

01.03.2024 13:30

Новини громад

img

Третій день поспіль працівники комунальних підприємств міста та рятувальні служби невпинно працюють, щоб відновити пошкоджені об'єкти та допомогти постраждалим мешканцям.

Загалом під час обстрілу, що стався 28 лютого, ураження зазнали 31 багатоквартирний будинок та 47 приватних домогосподарств. Команди ДСНС та комунальних служб активно працюють над забиттям вікон листами OSB.

«Тільки за вчора комунальники «закрили» 109 вікон в багатоквартирних будинках, а також майже повністю завершені такі роботи у комунальних установах, що потрапили під обстріл. Крім того, активно проводяться комісійні обстеження пошкодженого майна. До ліквідації наслідків ворожої атаки кожного дня залучаються 7 одиниць спецтехніки. Сьогодні працюють над забиттям вікон 24 працівники та ще 30 осіб займаються прибиранням територій після обстрілу», — зазначив заступник начальника Покровської МВА, Олексій Стебель.

Крім того, керівник додав, що надання допомоги з боку Донецької обласної військової адміністрації та ДСНС забезпечує більш ефективне відновлення міста.

«Велика вдячність співробітникам ДСНС, які сьогодні виконують роботи по забиттю вікон Покровського педагогічного коледжу. Також, за допомогою обладнання служби, ми маємо можливість виконувати роботи з усунення наслідків обстрілу на висоті. Окремо хочу подякувати обласній військовій адміністрації за надану допомогу, та ту кількість матеріалів, яка зараз надається», — подякував Олексій Стебель.

Також Олексій Стебель розповів, що завдяки партнерству з компанією "Метінвест" планується початок ремонтних робіт з відновлення покрівель в пошкоджених будівлях. Компанія надала для цього необхідні матеріали.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію