• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську облаштовують наземні бетонні укриття

eye

180

01.03.2024 10:30

Новини громад

img

Біля відділень банків та інших установ  облаштують наземні укриття. Ними зможуть скористатись не лише співробітники та клієнти фінустанови, але й люди, що будуть поруч у момент повітряної тривоги.

Реалізація таких заходів безпеки відбувається у рамках спільної ініціативи Донецької обласної військової адміністрації під керівництвом Вадима Філашкіна та АТ КБ "ПриватБанк".

Сьогодні фахівці розпочали встановлення першого такого укриття. 

«Це укриття буде розташоване поруч із відділенням банку та розраховано на 25 сидячих місць. Воно оснащене лавками для зручного очікування, а також системою відеонагляду та освітленням. Такі безпекові заходи будуть особливо корисні для мешканців, які проживають у безпосередній близькості до цих локацій, а також для клієнтів ПриватБанку, які відвідують відділення. Планується, що вже сьогодні роботи з встановлення укриття будуть закінчені», — зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Крім цього, з метою максимального обладнання міста безпечними об?єктами цивільного захисту населення, благодійний фонд Nova Ukraine вирішив підтримати ініціативу очільника обласної військової адміністрації. Передбачається встановлення ще 12 таких укриттів, які будуть розташовані в різних куточках Покровська.

Одне з них з?явиться біля банківського відділення у мікрорайоні Південному. Відбуватиметься поступове «закриття» всіх потенційно небезпечних локацій у місті за допомогою бетонних укриттів, які забезпечують захист від уламків ворожих снарядів під час надзвичайних ситуацій.

Роботи із встановлення всіх запланованих укриттів передбачається виконати протягом місяця, і всі вони будуть відкриті для місцевих мешканців та гостей громади у будь-який час доби.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію