• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія з питань захисту прав дітей зібралась на засідання 

eye

60

29.02.2024 11:00

Новини громад

img

28 лютого під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

Члени комісії обговорили та вирішили ряд актуальних питань, пов'язаних із захистом та добробутом дітей у громаді.

Порядок денний засідання охоплював 31 питання, які вимагали уважного та детального розгляду. Члени комісії взяли активну участь в обговоренні, висловлюючи свої пропозиції щодо кожного з питань. Важливою частиною засідання було з'ясування фактів та обставин, що стосувалися кожної ситуації окремо.

Після обговорення порядку денного були прийняті відповідні рішення, засновані на чинному законодавстві та спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

«Кожна наша зустріч є важливим етапом у забезпеченні добробуту та безпеки наших маленьких мешканців. Ми маємо велику відповідальність перед ними та робимо все можливе, щоб кожна дитина відчувала нашу підтримку та захист», — наголосила начальниця служби у справах дітей Оксана Діма.

Очільниця засідання Наталія Іваньо висловила вдячність усім членам комісії за їх активну участь та внесок у вирішенні питань, що стосуються дітей громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію