• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники Покровської громади обговорили заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу та допомоги постраждалим

eye

102

28.02.2024 14:58

Новини громад

img

28 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, головним питанням якої стала безпекова ситуація в громаді. 

Станом на 12:00 до контактного центру Покровської МВА надійшло 179 заявок від населення щодо наявних пошкоджень житлових приміщень через ворожий обстріл, який стався вночі. 

Комунальники міста активно працюють над ліквідацією пошкоджених будівель та відновленням житла. «На місці» перебуває 6 бригад. Працює комісія з фіксації обсягів руйнувань. 

Сергій Добряк наголосив, що за 2 роки повномасштабного вторгнення громада вже 60 разів потрапляла під ворожі обстріли, з яких 11 — лише з початку поточного року. Враховуючи напружену безпекову ситуацію, евакуація є найкращим рішенням для збереження життя та здоров'я мешканців та їхніх родин. Керівництво громади активно закликає покровчан евакуюватися до безпечних регіонів, куди продовжує курсувати евакуаційний потяг. Лише за останній місяць ним було евакуйовано близько 100 осіб. 

Оговтуватись від «прильотів» місцевим мешканцям допомагають інспектори самоорганізації населення разом із гуманітарними організаціями. Зокрема, сьогодні допомогу постраждалим надали представники ГО "Аваліст" та ГО «Проліска». 

Нарада завершилася розробкою конкретних завдань та плану дій, враховуючи поточну ситуацію в регіоні. 

Всіма підрозділами на даний час вживаються всі необхідні заходи для ліквідації наслідків обстрілу та відновлення добробуту місцевого населення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію