Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

28.02.2024 11:14

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

Гуманітарна допомога включає видачу наборів особистої гігієни, до складу яких увійшли товари найпершої потреби: мийні засоби, зубні пасти та щітки, вологі серветки, туалетний папір, пральний порошок, які є вельми необхідними в умовах надзвичайної ситуації. Такі набори отримають близько 100 осіб.

Наразі видача гуманітарної допомоги триває. Дякуємо представникам ГО «Аваліст» за невтомну працю та самовідданість у важкий час для нашої громади.