• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Важливість дбайливого користування: через засмічення каналізаційних систем комунальники проводять аварійний ремонт насосного обладнання

eye

52

27.02.2024 13:51

Новини громад

img

На сьогодні каналізаційні насосні станції Покровської громади щодня приймають та перекачують в очисні споруди близько 5 - 6 тисяч кубометрів стічних вод. Керівництво КП «Покровськводоканал» підкреслює, що комунальники регулярно проводять технічне обслуговування та ремонт насосного обладнання, але з часом виникають аварійні ситуації, які потребують негайного реагування.

Наразі працівники комунального підприємства зосередили свої зусилля на проведенні ремонту каналізаційного насосного обладнання та силових агрегатів на об'єктах водовідведення.

Зокрема, аварії виникають через неправильне користування каналізаційною системою мешканцями. Головним фактором, що призводить до виходу з ладу обладнання, є забиття насосного дна тканинами, підгузками, засобами особистої гігієни та побутовим сміттям.

Директор КП «Покровськводоканал» Руслан Ліннік зазначив, що мешканці повинні усвідомити, що каналізаційна система не призначена для викидання будь-яких відходів.

«Неправильне використання каналізації призводить до накопичення сміття в системі, що своєю чергою може призвести до серйозних проблем. Адже потрапляючи в насосні станції та на дороге обладнання, яке не може впоратися із великою кількістю засмічень, сміття перешкоджає роботі станцій і створює загрозу для навколишнього середовища громади», — додав Руслан Ліннік.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію