• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Спортивне сузір'я Донеччини:  Покровська громада стала лауреатом одразу трьох номінацій 

eye

151

27.02.2024 13:26

Новини громад

img

Третій рік поспіль, не зважаючи на виклики війни, за підтримки Донецької ОВА проводиться відзначення кращих спортсменів та тренерів регіону, які прославляють регіон не лише на всеукраїнських аренах, а й далеко за межами нашої країни. 

За словами очільника Донецької ОВА Вадима Філашкіна, спортсмени Донеччини – справжні герої і патріоти, які виборюєте перемогу на спортивному фронті: 

«Війна триває,  і ворог продовжує безжально нищити наші спортивні об'єкти. Багатьом з вас довелось покинути рідні міста та готуватись до змагань вдалині від дому. Після нашої перемоги хочеться, щоб всі спортсмени повернулись на відбудовану Донеччину! Успіхів вам та велика дяка тренерам за високий професіоналізм та спортивну єдність», – зауважив Вадим Філашкін. 

Загалом у 2023 році спортсмени Донецької області взяли участь у 327 закордонних змаганнях, де вибороли 754 нагороди: 320 золотих, 233 срібних і 201 бронзову. Внесок олімпійців у міжнародний здобуток регіону за 2023 рік склав 226 медалей, неолімпійців – 440, спортсменів з інвалідністю – 88.

Під час заходу були відзначені переможці в номінаціях «Спортсмен року» в олімпійських і неолімпійських видах спорту, а також серед осіб з інвалідністю, «Легенда спортивної Донеччини», «Юна зірка Донеччини». 


Серед цьогорічних переможців і представники Покровської громади. 

Покровчанка Ольга Антоненко стала кращим Координатором проєкту «Активні парки – локації здорової України». 

Олег Юркін отримав нагороду «Кращий місцевий центр «Спорт для всіх». 

За результатами спортивних досягнень 2023 року Покровськ став кращою спортивною громадою Донеччини. Диплом цієї номінації було вручено начальнику Покровської МВА Сергію Добряку. 

«Вже другий рік поспіль ми гідно тримаємо цю високу планку. Спортсмени Покровська не лише міцно втримують рівень спортивних досягнень, а й беруть активну участь в житті громади, за що їм велика шана та подяка. Вітаю всю спортивну родину Покровської громади з отриманими нагородами – це дійсно результат згуртованої та кропіткої щоденної праці в розвитку спортивного напрямку загалом», –  зауважив Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію