• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

eye

119

26.02.2024 10:56

Новини громад

img

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1». 

Заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель, під час привітання підкреслив, що наш обов'язок – пам'ятати про подвиг наших добровольців і про нашу історію, де завжди були ті, хто готовий боротися за цілісність та незалежність України. 

«Вітаю вас з днем створення нашого добровольчого формування. Хочу зазначити, що особисто для мене ви – приклад того, як повинні діяти національно свідомі громадяни. Два роки тому, коли був дефіцит зброї та людей, ви взяли й зробили те, що повинні були зробити. Не чекаючи мобілізації,  записалися до лав територіальної оборони. Можна багато казати про те, що ви продовжили шлях перших добровольчих батальйонів, які у 14-му році були створені на майдані. Хочу побажати вам від щирого серця удачі, божої ласки й козацького здоров'я. Разом до перемоги! Слава Україні!» —  привітав присутніх Олексій Стебель.

За сумлінне виконання завдань територіальної оборони, патріотизм, особистий внесок щодо захисту Батьківщини з метою підвищення авторитету і мотивації служби та з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1» його члени нагороджені почесними грамотами та подяками Покровської МВА. 

«Саме в цей день, два роки тому, 26 лютого було створено добровольче формування Покровської територіальної громади. На той час ми ще не знали, що потрібно робити. Були організовані мобільні групи, щоб запобігти мародерству та інших правопорушень. Ми підтримували порядок в громаді під час патрулювання з національною поліцією, проводили чергування, допомагали під час обстрілів  і тд. Участь у добровольчому формуванні не звільняє від служби в армії, тому наші бійці також боронять рідну землю в лавах ЗСУ. На жаль, є і втрати. Серед нас є люди різних поглядів, професій, але всі ми об?єднані однією спільною метою – забезпечення порядку та безпеки в громаді, боротьба з ворогом заради спільної перемоги!» – зауважив командир добровольчого формування «Покровськ-1» Михайло Кірсанов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію