• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У найвіддаленіших куточках громади працює пересувна мінілікарня

eye

86

23.02.2024 12:44

Громада 1

img

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді. Покровська МВА шукає шляхи наближення медичних послуг до всіх мешканців, навіть у найвіддаленіших населених пунктах.

Фахівці Центру первинної медико-санітарної допомоги ведуть прийоми у старостинських округах. Попри нестачу кадрів та великий обсяг роботи, лікарі систематично виїжджають у селища, здійснюють огляд, консультують та допомагають мешканцям сільських територій.

Цього тижня до проведення виїзних прийомів долучились медики благодійної організації «Альянс громадського здоров’я», що допомагає отримувати доступ до профілактики, діагностики та лікування ВІЛ, гепатитів, туберкульозу, захищає права людей та надає гуманітарну підтримку.

Медичні сестри Покровського ЦПМСД близько місяця збирали дані про населення, яке першочергово потребує медичного огляду, та передали їх представникам БО «Альянс громадського здоров’я».

Так, вже третій день поспіль на базі своїх пересувних клінік благодійники надають медичні послуги жителям нашої громади. Як розповіла медична директорка ЦПМСД Олена Пономаренко, вони безоплатно консультують та здійснюють лабораторні, рентгенологічні та ультразвукові обстеження. Також на гуманітарній основі пацієнти отримують ліки.

«Прийом вже відбувся у Срібненському, Новоєлизаветівському та Новотроїцькому старостинських округах. В цілому обстежено понад 100 осіб. Це значно полегшило навантаження на наших лікарів. За цей час ми вже отримали чимало позитивних відгуків від місцевих жителів. Дякуємо благодійній організації «Альянс громадського здоров’я» за небайдужість та підтримку мешканців Покровської громади», – підкреслила Олена Пономаренко.

Усі результати обстеження будуть збережені та внесені до електронної медичної картки, заведеної на кожного з пацієнтів, а лікарі Покровської громади продовжать надавати медичну допомогу та супроводжувати пацієнтів до покращення їх стану.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

Чисте довкілля: на толоку вийшли мешканці Шевченківського старостинського округу

Вчора, 11 квітня, у Шевченківському старостинському окрузі Покровської громади відбулася толока, до якої доєдналися активні місцеві мешканці та представники старостату.

eye

29

Громада 1

12 квітня 2024 10:00

Добробут мешканців старостинських округів: відбулася робоча нарада старост Покровської ТГ

Сьогодні, 11 квітня, під головуванням начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач відбулась робоча нарада зі старостами Покровської громади.

eye

36

Громада 1

11 квітня 2024 17:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію