У Покровську продовжують обрізати та видаляти аварійні дерева за заявками містян

23.02.2024 10:57

Працівники комунальної служби «Багатогалузеве комунальне підприємство» виконують сезонну обрізку дерев, видаляючи старі та сухі гілки. Таким чином вони готують зелені насадження до весни, формують крони дерев, надаючи їм естетичного вигляду, та омолоджують рослини.

Обрізка дерев здійснюється відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105.

До процесу благоустрою долучаються й самі покровчани, залишаючи звернення до Контакт-центру. Такі заявки комунальники опрацьовують першочергово.

«Вулиці міста повинні мати естетичний вигляд, крім того, велика кількість сухих гілок приводить до того, що під час погіршення погодних умов вони падають, порушуючи мережі електропостачання. Також несе загрозу мешканцям міста, які тут ходять», – пояснив головний інженер КП «БКП» Юрій Кій.

Обрізані гілки дерев комунальники збирають докупи та вивозять.