• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Об’єднуємось заради добрих справ: мешканці Покровської громади отримали допомогу від ГО «Аваліст»

eye

86

21.02.2024 14:30

Новини громад

img

За сприянням гуманітарного штабу Покровської МВА та координаційного комітету самоорганізації населення мешканці пошкоджених житлових будинків продовжують отримувати гуманітарні набори. 

У рамках проєкту «Швидке реагування на Сході та Півдні України» представники ГО «Аваліст» сумісно із Care Ukraine організували видачу гігієнічних наборів для покровчан, чиї оселі пошкоджено внаслідок обстрілів. 

«Сьогодні 220 родин отримали гігієнічні набори, до яких увійшли товари першої необхідності. То, чим щоденно ми користуємось в побуті: мийні засоби, зубні пасти та щітки, серветки та багато іншого. Ми дуже вдячні нашим партнерам за системну підтримку за багатьма напрямками»,  – зауважила в.о. керівниці ККСН Катерина Андреєва.  

Минулого тижня «Аваліст» організував видачу паливних брикетів мешканцям одного з найвіддаленіших старостинських округів громади. Тож, допомогу від міжнародних організацій отримують не лише покровчани, а й жителі сільських територій.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію