• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Життєстійкість для кожного: представники Покровської міськради доєднались до міжнародної конференції

eye

116

21.02.2024 13:41

Новини громад

img

20 лютого у Дніпрі відбулась міжнародна конференція «Підтримка життєстійкості спеціалістів у сфері догляду», участь у якій взяли представники Покровської міської ради: начальниця УСЗН Ірина Бонзюх, начальник відділу охорони здоров’я Олександр Овчаренко та директорка Родинської міської лікарні Олена Добреля.

Захід організувала міжнародна організація «Лікарі Світу», одним із ключових напрямків якої є надання соціальної, медичної та психологічної допомоги цивільному населенню. Спікерами заходу були представлені фахівці у сфері охорони здоров’я, психічної та психосоціальної підтримки, як з України, так і з різних країн Європи.

У ході обговорення було розглянуто масштабовані інтервенції для розбудови життєстійкості соціальних працівників. Присутніх ознайомили з моделлю BASIC PH для підтримки стійкості доглядачів. Учасники конференції з різних куточків країни та світу поділились своїм досвідом роботи соціальних служб та запровадження охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. 

«Покровська громада живе в парадигмі цінностей соціальної відповідальності і має системний практичний досвід у цій сфері. Ведеться виробнича діяльність, розвивається та реалізовується різні проєкти соціального впливу у всіх населених пунктах громади. Працівники соціальної сфери комунікують з десятками тисяч людей, знають їхні болі, потреби і очікування. «Лікарі світу» стали стратегічним партнером Покровської МВА у реалізації програми Життєстійкості, що є значною підтримкою. Велика дяка всіх партнерам за допомогу у реалізації ідеї Життєстійкості та нашим прагненням досягти Перемоги і максимально швидко відновитися після», – зазначила начальниця Покровського управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх.

Для підвищення потенціалу закладів охорони здоров?я та розбудова життєстійкості медичних працівників було заслухано спеціалістів для впровадження програм та заходів, спрямованих на підтримку сімейних лікарів, захист психічного здоров?я медичних працівників, зокрема, у зоні бойових дій. Також було обговорено розвиток життєстійкості та самодопомоги для українських лікарів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію