• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Безпекову ситуацію в громаді керівники обговорили під час спільної наради

eye

129

21.02.2024 12:45

Новини громад

img

21 лютого під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась апаратна нарада, у ході якої були розглянуті питання життєдіяльності громади: робота комунальних, медичних та соціальних установ міста. 

Не зважаючи на безпосередню близькість до лінії фронту, громада продовжує функціонувати. У штатному режимі працюють всі структурні підрозділи як міської ради, так і військової адміністрації. 

«Громадою ширяться чутки про евакуацію комунальних підприємств або, більше, керівництва громади. Ми всі на місцях, продовжуємо докладати зусиль задля нашої спільної перемоги. Допомагаємо ЗСУ, нашим військовослужбовцям та разом із ними свято віримо в нашу перемогу. Евакуацію, яку було оголошено на Донеччині ще у 2022 році, ніхто не скасовував. З 4 лютого евакуація населення здійснюється до Житомирської області спеціальним поїздом 1 раз на 8 днів по парних числах. Тож пропонуємо мешканцям подбати про свою безпеку», – зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Комунальні підприємства громади працюють над поповненням матеріального резерву для швидкого реагування на надзвичайні події та екстрене відновлення пошкоджених обстрілами будівель. 

«Минулого тижня ми надали допомогу в ліквідації наслідків обстрілів нашим сусідам – Селидівській громаді. Працювали 2 бригади. Поміж тим, продовжуються роботи з відновлення житлових пошкоджених будинків і в Покровську. Темпи виконання робіт залежать від надходження будматеріалів та кількості фахівців, яких завжди не вистачає. На всіх комунальних підприємствах міста є вакансії, тож чекаємо всіх бажаючих спеціалістів, кому потрібна робота», – зазначив Олексій Стебель. 

Мешканці пошкоджених будинків та пільгових категорій населення на постійній основі отримують соціальну та гуманітарну допомогу в вигляді продуктових наборів, засобів особистої гігієни та непродовольчих товарів. 

Не лишаються поза увагою і жителі старостинських округів. За словами Наталії Іваньо, минулого тижня була організована видача дитячого одягу, харчових продуктів. Сьогодні мешканці одного з найвіддаленіших старостинських округів громади (Срібненського) отримають гуманітарну допомогу від GEM. 

У Покровську продовжується реалізація державної програми «Співдія».
Як зауважила Маргарита Ідрісова, з початку повномасштабного вторгнення фахівці управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради є сполучною ланкою між мешканцями, яким потрібна підтримка, та платформою "СпівДія хаб". За два роки було видано понад 7 тисяч боксів допомоги. 

Активну підтримку в розвантаженні гуманітарних вантажів, які надходять до громади, надають місцеві представники спортивної спільноти. Сьогодні в місті відновлені тренування спортсменів, які готуються до змагань. 

Для допомоги місцевим загонам ДСНС, комунальним підприємствам міста та на випадок надзвичайних ситуацій у громаді сформовано добровільну пожежно-рятувальну команду з числа працівників КП «Муніципальна служба правопорядку». Зараз вони готуються пройти навчання щодо пожежної безпеки і користування спецавтівками, які громаді передали міжнародні партнери. 
Про це начальнику Покровської МВА доповів Микола Шабельник, який також додав, що триває евакуація цивільного населення. Лише за минулий місяць в більш безпечні регіони було евакуйовано понад 100 осіб.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію