• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олексій Стебель: в умовах гострої нестачі кадрів мешканці в повному обсязі отримують комунальні послуги

eye

101

20.02.2024 14:00

Новини громад

img

Щотижня заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель проводить нараду з керівниками комунальних підприємств та установ міста, щоб окреслити проблемні питання та спільно знайти шляхи їх вирішення. 

За словами Олексія Стебеля, не зважаючи на складну безпекову ситуацію в регіоні та зокрема в Покровській ТГ, всі комунальні підприємства міста продовжують працювати та докладають надзусиль, щоб громада була охайною, а мешканці були забезпечені водою та теплом. 

«Зимовий період – особливо важкий для комунальних служб. Це і негода та несприятливі погоді умови для виконання ремонтних робіт, обстріли з боку рф, які руйнують як житлові будинки, так і об’єкти критичної інфраструктури, збільшення трафіку на дорогах міста та безліч інших факторів, на які ми не можемо впливати. Разом з цим, комунальники продовжують працювати: відновлювати пошкоджені росіянами будівлі, безперебійно подавати теплоносій та воду, вивозити сміття, ремонтувати дороги, встановлювати дорожні знаки, прибирати території», – зауважив заступник начальника Покровської МВА. 

За словами директора КП «Покровськводоканал» Руслана Лінніка, вода подається згідно з графіком (ранок з 05.00 до 12.00, вечір – з 15.00 до 22.00) на два водоводи: західний та північний.

Через зношеність мереж фахівці підприємства працюють над усуненням поривів, чисткою водопровідних та каналізаційних колодязів. 
«19 лютого було ліквідовано 2 аварійні ситуації, що стались на вул. Заводська та у м.Родинське на вул. Польова. Комунальники виконали розкопку траншеї, встановили хомути, тим самим усунули пориви», – розповів Руслан Ліннік. 

Фахівцями житлово-комунального відділу проводиться обстеження та складання актів пошкоджених/зруйнованих будинків. За словами начальник Житлово-комунального відділу Покровської міської ради Данила Проскуренка, вже складено 38 актів. 

Триває робота з відновлення покрівель після ворожих влучань. Вже виконані ремонти за адресами: вул. Залізнична, 78, 84 та 86. 
Крім того, проведену комісію з "єВідновлення" щодо пошкодженого майна покровчан, під час якої було розглянуто 16 заяв. 

Робітники КП «Покровськтепломережа» проводять підготовчі роботи до ремонтного періоду 2024 року, які охоплюють розробку викопіювань ділянок теплових мереж, які підлягають заміні, їх погодження з відповідними службами, виготовлення відводів, переходів та ін. 
Як зауважив директор комунального підприємства Дмитро Гордієнко, котельні міста працюють у штатному режимі, теплоносій отримують усі житлові будинки та соціальні установи міста. 

Працівники КП «БКП» слідкують за благоустроєм громади: вивозять сміття, прибирають місця загального користування, зламане гілля, займаються розвезенням дров та зимовим утриманням доріг. Окрему увагу приділяють відпрацюванню заявок, які мешканці громади направляють до Контактного центру. 

«Серед звернень – ремонт зовнішнього освітлення, вивезення сміття. Лише за останній тиждень було вивезено понад 1000 м3 твердих побутових відходів. Приводимо до ладу кладовища громади та парк відпочинку», – додав директор КП «БКП» Алік Тумасов. 

Під час наради були озвучені не лише звіти про роботу, а й намічені плани на майбутнє. Усі керівники структурних підрозділів Покровської міськради отримали відповідні доручення від заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, який ще раз наголосив на важливості залучення фахівців до роботи в комунальних службах міста. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію