Безбар'єрне спілкування: людина в термінальному стані

20.02.2024 11:57

Продовжуємо вчитися безбар’єрному спілкуванню. І сьогодні мова про людину на термінальній стадії захворювання.

Варто зазначити, що особа з різними ступенями хвороби може прожити не один рік, тому дуже дивно, коли відносно неї вживається такий вислів як «смертельний діагноз». Які терміни маються на увазі? Чи всі 100% пацієнтів помирають від «смертельного діагнозу»? Звісно ж, ні.

Крім того, словосполучення «смертельний діагноз» звучить як вирок для людини.

Тому існує більш коректне поняття як «термінальний стан». Цей термін визначає останню стадію життя, коли відбувається різке пригнічення життєвих функцій.

Довідково: вебресурс «Довідник безбар’єрності», окрім словника з правильними толерантними визначеннями різних верств населення, містить і консультації по взаємодії у стресових ситуаціях, слушні поради у воєнний час та багато іншої корисної інформації: https://bf.in.ua/